disscuss print

EVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Beyaz Matbaa

Beyaz Matbaa_resim
Beyaz Matbaa Reklam Promosyon Hizmetleri olarak hizmet veren İstanbul-Maltepe, Bağdat Caddesi'ndeki firmamız, yoğun olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında olmakla birlikte ülke çapında yaygın müşteri portföyüne sahip olup, her geçen gün değişen ve ilerleyen çağın, beraberinde getirdiği gelişmeleri takip ederek günümüz teknolojisinde makine parkuru ve ekipmanlarımızla tecrübeli üretim ve pazarlama kadromuzla söz verdiğimiz gibi hızlı ve kaliteliyiz.

Misyonumuz; sektörde profesyonel çözümlerle ürün / hizmet kalitesi sunmak, müşterilerimiz arasında hak ettiğimiz güvenilirlik ve temiz iş ahlakıyla, ilk tercih sebebi olmak, markanıza tabiki değer katmak.

Vizyonumuz; ürün ve hizmet kalitesiyle sektörün en iyisi olma yolunda yarışa devam etmek, öncü bir firma olmak.

Kurumsal değerlerimiz;

Kurulduğumuz günden bu yana gösterdiğimiz gelişimde bize her zaman rehberlik etmiştir. Bu değerler sayesinde Beyaz Matbaa başarıyı tesadüf olmaktan çıkartmış ve sürekli kılmanın altyapısını oluşturmuştur.

Müşteri Odaklılık Başarıyı sürekli kılmak için, müşteri ihtiyaçlarını doğru anlayıp beklentileri de aşan çözümler üretiyoruz.

Süreklilik Paydaşlarla ilişkilerde ve yatırımlarda sürekliliği olan adımlar atmanın kalıcı değerler yaratacağına inanıyoruz.

Güvenilirlik İş etiği ilkelerine bağlılığımızla paydaşlarımız ve çalışanlarımızda yarattığımız güven en önemli varlığımız.

Yenilikçilik Yeniliklere sürekli açık ve öğrenen bir organizasyon olmanın gereklerini yerine getirmeyi bir ilke olarak benimsiyoruz.

Mükemmeliyetçilik Mükemmele giden yolun, hizmet süreçlerimizin her aşamasında kaliteye odaklanmaktan geçtiğini bilerek çalışıyoruz.

Sorumluluk Çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde hareket ediyoruz.

Günümüzün vazgeçilmezi internet, posta yoluyla (e-mail) veya telefonla siparişlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Size söz verilen tarihte de Beyaz Matbaa olarak kendi servis araçlarımızla veya sizin istediğiniz kargo aracılığıyla siparişlerinizi göndermekteyiz.

İhtiyacınıza uygun profesyonel çözümler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim bilgilerinizi yayınlamak için lütfen tıklayın.

computer ASP.NET - PHP Linux Hosting... Tıkla sipariş ver...

Bu haber 22/02/2013 tarihinde eklenmiştir.
Bu haber 233 kişi tarafından okunmuştur.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors