disscuss print

EVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Riga Boya

Riga Boya_resim
1986 yılında kurularak inşaat gurubu boyalarında öncü bir kuruluş olarak sektöre başlayan Tuncel Boya, 2005 yılında sanayii boyaları üzerinde kalitesini kanıtlamış Poleks Boya ile birleştilkten sonra 2008 yılında Koneks Boya'yı kurarak ilerlemenin bilincini ve sorumluluğunu taşıyarak boya ve alt malzemeleri konusunda büyük bir titizlikle hizmet vermektedir.

Türkiye genelindeki sanayicilere ve yurtdışına hizmet veren Koneks Boya'nın ürünlerinin temelide inşaat boyaları, metal koruyucu boyalar ve kaplamalar vardır. Otomobil filtreleri, tarım aletleri, alüminyum profiller, elektrik trafo ve panelleri, güneş kolektörleri, çelik kapılar, iş makineleri, dorseler, treyler, çelik konstrüksiyonlar, tanklar, kimyasal kazanlar, havuzlar, köprüler, iskeleler, su arıtma tesisleri, termik santraller, barajlar, tersaneler, tekne ve gemilerin koruyucu boyaları firmamız tarafından üretilmektedir.

Koneks Boya'nın üretimleri arasında iç ve dış cephe plastik boyalar, tavan boyaları silikonulu boyalar, saten boyalar, akrilik boyalar ve yapı koruyucu astarlar, endüstriyel ve su bazlı epoksi boyalar vardır. Koneks Boya bu konudaki gelişmiş ürünlerini sanayiciye sunarak uygun malzeme önererek en iyi sonucu almaları konusunda teknik kadro oluşturmuştur.

Koneks Boya 1200 m2 kapalı ala nda 30,000 ton/yıl kapasiteyle çalışmaktadır.

ISO 9001 - 2000 Kalite Yönetim Sistemi ve CE belgesini alarak kalite bilincinde kendini ispatlayan ve bu konuda büyük adımlar büyük adımlar atan Koneks Boya, boya üretiminde dinamizmi yenişiği, üstün kalite anlayışını, müşteri ilişkilerinde sağlıklı dialogu koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek ve sürekli aşamalar kaydederek teknolojinin gerektirdiği en son teknikler konusunda uzmanlaşmış deneyimli ekibiyle kalite ve hizmet anlayışını geliştirmiştir.

İletişim bilgilerinizi yayınlamak için lütfen tıklayın.

computer ASP.NET - PHP Linux Hosting... Tıkla sipariş ver...

Bu haber 27/02/2013 tarihinde eklenmiştir.
Bu haber 498 kişi tarafından okunmuştur.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors